Keresztezett hengercsapágy RA8008C-C0-PE4
Fő dimenziók RA8008C-C0-PE4
| Kijelölés | Dimenzió | Megjegyzés |
|---|---|---|
| d | 80,00 mm | Tengely átmérője, megértés: 0 / -0,007 mm |
| D | 96,00 mm | külső átmérő, megértés: 0 / -0,008 mm |
| dP | 87,00 mm | A görgős kör átmérője |
| B | 8,00 mm | szélesség, megértés: 0 / -0,120 mm |
| B1 | 8,00 mm | szélesség, megértés: 0 / -0,12 mm |
| d1 | 1,50 mm | kenőnyílás |
| rmin | 0,50 mm | min. él távolság |
| ds | 83,50 mm | Belső gyűrű csatlakozási mérete |
| Dh | 90,50 mm | A külső gyűrű csatlakozási mérete |