Keresztezett hengercsapágy RA18013C-UU-CC0-P0
Fő dimenziók RA18013C-UU-CC0-P0
| Kijelölés | Dimenzió | Megjegyzés |
|---|---|---|
| d | 180,00 mm | Tengely átmérője, megértés: 0 / -0,030 mm |
| D | 206,00 mm | külső átmérő, megértés: 0 / -0,030 mm |
| dP | 192,00 mm | A görgős kör átmérője |
| B | 13,00 mm | szélesség, megértés: 0 / -0,120 mm |
| B1 | 13,00 mm | szélesség, megértés: 0 / -0,12 mm |
| d1 | 2,00 mm | kenőnyílás |
| rmin | 0,80 mm | min. él távolság |
| ds | 185,00 mm | Belső gyűrű csatlakozási mérete |
| Dh | 199,00 mm | A külső gyűrű csatlakozási mérete |