Keresztezett hengercsapágy RA17013-C1-PE5
Fő dimenziók RA17013-C1-PE5
| Kijelölés | Dimenzió | Megjegyzés |
|---|---|---|
| d | 170,00 mm | Tengely átmérője, megértés: 0 / -0,013 mm |
| D | 196,00 mm | külső átmérő, megértés: 0 / -0,015 mm |
| dP | 182,00 mm | A görgős kör átmérője |
| B | 13,00 mm | szélesség, megértés: 0 / -0,120 mm |
| B1 | 13,00 mm | szélesség, megértés: 0 / -0,12 mm |
| a | 2,50 mm | |
| b | 1,60 mm | |
| rmin | 0,80 mm | min. él távolság |
| ds | 175,00 mm | Belső gyűrű csatlakozási mérete |
| Dh | 189,00 mm | A külső gyűrű csatlakozási mérete |