Stud típusú pályagörgők KRV62-PP-RR
Fő dimenziók KRV62-PP-RR
| Kijelölés | Dimenzió | Megjegyzés |
|---|---|---|
| D | 62,00 mm | külső átmérő, Nyomgörgő |
| d | 24,00 mm | görgős csap / csap átmérője |
| B | 80,00 mm | A tekercs szélessége |
| C | 29,00 mm | A külső gyűrű szélessége |
| C1 | 0,80 mm | túlnyúló axiális alátét |