Radiális rúdvég GAKL16-PB
Fő dimenziók GAKL16-PB
| Kijelölés | Dimenzió | Megjegyzés |
|---|---|---|
| d | 16,00 mm | Tengely átmérője, megértés: 0,018 mm, (furattűrés: H7 (számtani átlag)) |
| D | 32,00 mm | külső átmérő, csapágy |
| B | 21,00 mm | megértés: -0,120 mm |
| dK | 28,58 mm | A fej kör átmérője |
| d1 | 19,30 mm | A belső gyűrű külső gallér átmérője |
| d2 | 42,00 mm | A szem külső átmérője |
| d3 | M16-LH | Külső menet, balmenet |
| h | 66,00 mm | Délka hřídele, hlava |
| C1 | 15,00 mm | A rúdvég szélessége |
| ɑ | 15,00 mm | Hajlásszög |
| l1 | 37,00 mm | Tengely hosszúságú külső menetes menet |
| l2 | 87,00 mm | teljes hossz |
| l7 | 23,00 mm | A furat és a menetes tengely kezdete közötti távolság |
| r1s | 0,30 mm | min. él távolság |
Teljesítmény adatai GAKL16-PB
|---|---|---|
| Cr | 21.600 N | dinamikus terhelhetőség, radiális |
| C0r | 45.200 N | statikus terhelhetőség, radiális (Fej teherbírása) |
| CNmin | 0 mm | minimális radiális hézag |
| CNmax | 0,04 mm | maximális radiális hézag |