Радіальний кінець стрижня GAKL16-PB
Основні розміри для GAKL16-PB
| Призначення | Вимір | Зауваження |
|---|---|---|
| d | 16,00 mm | діаметр валу, терпимість: 0,018 mm, (допуск на отвір: H7 (середнє арифметичне)) |
| D | 32,00 mm | зовнішній діаметр, підшипник |
| B | 21,00 mm | терпимість: -0,120 mm |
| dK | 28,58 mm | Діаметр кола голови |
| d1 | 19,30 mm | Діаметр зовнішнього бурта внутрішнього кільця |
| d2 | 42,00 mm | Зовнішній діаметр ока |
| d3 | M16-LH | Різьба зовнішня, ліва різьба |
| h | 66,00 mm | Довжина валу, гол |
| C1 | 15,00 mm | Ширина кінця стрижня |
| ɑ | 15,00 mm | Кут нахилу |
| l1 | 37,00 mm | Довжина валу зовнішня різьба |
| l2 | 87,00 mm | Загальна довжина |
| l7 | 23,00 mm | Відстань між отвором і початком різьби вала |
| r1s | 0,30 mm | хв. крайова відстань |
|---|---|---|
| Cr | 21.600 N | динамічна, радіальна |
| C0r | 45.200 N | Статична вантажопідйомність радіальна (Вантажопідйомність голови) |
| CNmin | 0 mm | мінімальний радіальний зазор |
| CNmax | 0,04 mm | максимум радіальний зазор |