Radiális rúdvég GAKL14-PB
Fő dimenziók GAKL14-PB
| Kijelölés | Dimenzió | Megjegyzés |
|---|---|---|
| d | 14,00 mm | Tengely átmérője, megértés: 0,018 mm, (furattűrés: H7 (számtani átlag)) |
| D | 28,00 mm | külső átmérő, csapágy, eltér a DIN ISO 12240-1 szabványtól |
| B | 19,00 mm | megértés: -0,120 mm |
| dK | 25,40 mm | A fej kör átmérője |
| d1 | 16,80 mm | A belső gyűrű külső gallér átmérője |
| d2 | 36,00 mm | A szem külső átmérője |
| d3 | M14-LH | Külső menet, balmenet |
| h | 60,00 mm | Délka hřídele, hlava |
| C1 | 13,50 mm | A rúdvég szélessége |
| ɑ | 16,00 mm | Hajlásszög |
| l1 | 36,00 mm | Tengely hosszúságú külső menetes menet |
| l2 | 78,00 mm | teljes hossz |
| l7 | 18,00 mm | A furat és a menetes tengely kezdete közötti távolság |
| r1s | 0,30 mm | min. él távolság |
Teljesítmény adatai GAKL14-PB
|---|---|---|
| Cr | 17.000 N | dinamikus terhelhetőség, radiális |
| C0r | 32.000 N | statikus terhelhetőség, radiális (Fej teherbírása) |
| CNmin | 0 mm | minimális radiális hézag |
| CNmax | 0,04 mm | maximális radiális hézag |