Gömbhullámú csapágy 249/950CA/W33
Fő dimenziók 249/950CA/W33
| Kijelölés | Dimenzió | Megjegyzés |
|---|---|---|
| d | 950,00 mm | Tengely átmérője |
| D | 1.250,00 mm | külső átmérő |
| B | 300,00 mm | szélesség |
| d2 | 1.051,00 mm | |
| D1 | 1.150,00 mm | |
| b | 22,30 mm | |
| da min. | 978,00 mm | |
| ra max. | 6,00 mm |