Gömbhullámú csapágy 241/850ECAF/C3W33
Fő dimenziók 241/850ECAF/C3W33
| Kijelölés | Dimenzió | Megjegyzés |
|---|---|---|
| d | 850,00 mm | Tengely átmérője |
| D | 1.360,00 mm | külső átmérő |
| B | 500,00 mm | szélesség |
| d2 | 988,00 mm | |
| D1 | 1.182,00 mm | |
| b | 22,30 mm | |
| da min. | 898,00 mm | |
| ra max. | 10,00 mm |