Kumota laakerit VSI250755-N-ZT
4 kartiomaista rasvanippaa, DIN 71412-A S8x1, tasaisesti jaettuna kehän ympärille
Tärkeimmät mitat VSI250755-N-ZT
| Nimeäminen | Ulottuvuus | Huomautus |
|---|---|---|
| di | 610,00 mm | sisähalkaisija |
| DaZT -IT8 | 853,00 mm | Sisärenkaan Ulkorengas (toleranssi: -IT8) |
| Di | 753,00 mm | sisähalkaisija Ulkorengas |
| daZT -IT8 | 755,00 mm | Sisärenkaan Sisärengas (toleranssi: -IT8) |
| La | 815,00 mm | Pitch ympyrä asennusreikä Ulkorengas |
| Li | 694,00 mm | Pitch ympyrä asennusreikä Sisärengas |
| ni | 24 | |
| Fr | 290 kN | Kiinnitysruuvien sallittu kitkaliitos |
| d0 | 630,00 mm | Vaihteen nousuympyrän halkaisija |