Neularullan laakerin kohdistaminen RPNA25/42
Tärkeimmät mitat RPNA25/42
| Nimeäminen | Ulottuvuus | Huomautus |
|---|---|---|
| Fw | 25,00 mm | |
| D | 42,00 mm | Ulkohalkaisija |
| D1 | 36,50 mm | |
| C | 20,00 mm | leveys |
| rmin. | 0,80 mm | min. reunan etäisyys |