Ristetty rullalaakeri RB70045-U-C0-P5
Tärkeimmät mitat RB70045-U-C0-P5
| Nimeäminen | Ulottuvuus | Huomautus |
|---|---|---|
| d | 700,00 mm | Akselin halkaisija, toleranssi: 0 / -0,075 mm |
| D | 815,00 mm | Ulkohalkaisija, toleranssi: 0 / -0,100 mm |
| dP | 753,50 mm | Rullan ympyrän halkaisija |
| B | 45,00 mm | leveys, toleranssi: 0 / -0,150 mm |
| B1 | 45,00 mm | leveys, toleranssi: 0 / -0,20 mm |
| rmin | 6,00 mm | min. reunan etäisyys |
| ds | 731,00 mm | Sisärenkaan liitäntämitta |
| Dh | 777,00 mm | Ulkorenkaan liitännän mitat |