Ristetty rullalaakeri RB50025-UU-C1-P6
Tärkeimmät mitat RB50025-UU-C1-P6
| Nimeäminen | Ulottuvuus | Huomautus |
|---|---|---|
| d | 500,00 mm | Akselin halkaisija, toleranssi: 0 / -0,045 mm |
| D | 550,00 mm | Ulkohalkaisija, toleranssi: 0 / -0,050 mm |
| dP | 524,20 mm | Rullan ympyrän halkaisija |
| B | 25,00 mm | leveys, toleranssi: 0 / -0,150 mm |
| B1 | 25,00 mm | leveys, toleranssi: 0 / -0,20 mm |
| rmin | 3,50 mm | min. reunan etäisyys |
| ds | 514,00 mm | Sisärenkaan liitäntämitta |
| Dh | 534,00 mm | Ulkorenkaan liitännän mitat |