Ristetty rullalaakeri RB40035-U-CC0-PE5
Tärkeimmät mitat RB40035-U-CC0-PE5
| Nimeäminen | Ulottuvuus | Huomautus |
|---|---|---|
| d | 400,00 mm | Akselin halkaisija, toleranssi: 0 / -0,023 mm |
| D | 480,00 mm | Ulkohalkaisija, toleranssi: 0 / -0,023 mm |
| dP | 440,30 mm | Rullan ympyrän halkaisija |
| B | 35,00 mm | leveys, toleranssi: 0 / -0,150 mm |
| B1 | 35,00 mm | leveys, toleranssi: 0 / -0,20 mm |
| rmin | 5,00 mm | min. reunan etäisyys |
| ds | 422,00 mm | Sisärenkaan liitäntämitta |
| Dh | 459,00 mm | Ulkorenkaan liitännän mitat |