Ristetty rullalaakeri RB30040-C0-USP
Tärkeimmät mitat RB30040-C0-USP
| Nimeäminen | Ulottuvuus | Huomautus |
|---|---|---|
| d | 300,00 mm | Akselin halkaisija, toleranssi: 0 / 0 mm |
| D | 405,00 mm | Ulkohalkaisija, toleranssi: 0 / 0 mm |
| dP | 351,60 mm | Rullan ympyrän halkaisija |
| B | 40,00 mm | leveys, toleranssi: 0 / -0,120 mm |
| B1 | 40,00 mm | leveys, toleranssi: 0 / -0,15 mm |
| rmin | 6,00 mm | min. reunan etäisyys |
| ds | 326,00 mm | Sisärenkaan liitäntämitta |
| Dh | 377,00 mm | Ulkorenkaan liitännän mitat |