Ristetty rullalaakeri RB30035-C0-PE5
Tärkeimmät mitat RB30035-C0-PE5
| Nimeäminen | Ulottuvuus | Huomautus |
|---|---|---|
| d | 300,00 mm | Akselin halkaisija, toleranssi: 0 / -0,018 mm |
| D | 395,00 mm | Ulkohalkaisija, toleranssi: 0 / -0,020 mm |
| dP | 345,00 mm | Rullan ympyrän halkaisija |
| B | 35,00 mm | leveys, toleranssi: 0 / -0,120 mm |
| B1 | 35,00 mm | leveys, toleranssi: 0 / -0,15 mm |
| rmin | 5,00 mm | min. reunan etäisyys |
| ds | 322,00 mm | Sisärenkaan liitäntämitta |
| Dh | 368,00 mm | Ulkorenkaan liitännän mitat |