Ristetty rullalaakeri RB20035-UU-C1-PE2
Tärkeimmät mitat RB20035-UU-C1-PE2
| Nimeäminen | Ulottuvuus | Huomautus |
|---|---|---|
| d | 200,00 mm | Akselin halkaisija, toleranssi: 0 / -0,012 mm |
| D | 295,00 mm | Ulkohalkaisija, toleranssi: 0 / -0,013 mm |
| dP | 247,70 mm | Rullan ympyrän halkaisija |
| B | 35,00 mm | leveys, toleranssi: 0 / -0,100 mm |
| B1 | 35,00 mm | leveys, toleranssi: 0 / -0,12 mm |
| rmin | 5,00 mm | min. reunan etäisyys |
| ds | 225,00 mm | Sisärenkaan liitäntämitta |
| Dh | 270,00 mm | Ulkorenkaan liitännän mitat |