Ristetty rullalaakeri RB16025-UU-C1-USP
Tärkeimmät mitat RB16025-UU-C1-USP
| Nimeäminen | Ulottuvuus | Huomautus |
|---|---|---|
| d | 160,00 mm | Akselin halkaisija, toleranssi: 0 / 0 mm |
| D | 220,00 mm | Ulkohalkaisija, toleranssi: 0 / 0 mm |
| dP | 188,60 mm | Rullan ympyrän halkaisija |
| B | 25,00 mm | leveys, toleranssi: 0 / -0,100 mm |
| B1 | 25,00 mm | leveys, toleranssi: 0 / -0,12 mm |
| rmin | 3,50 mm | min. reunan etäisyys |
| ds | 173,00 mm | Sisärenkaan liitäntämitta |
| Dh | 204,00 mm | Ulkorenkaan liitännän mitat |