Ristetty rullalaakeri RB15025-CC0-PE4
Tärkeimmät mitat RB15025-CC0-PE4
| Nimeäminen | Ulottuvuus | Huomautus |
|---|---|---|
| d | 150,00 mm | Akselin halkaisija, toleranssi: 0 / -0,010 mm |
| D | 210,00 mm | Ulkohalkaisija, toleranssi: 0 / -0,011 mm |
| dP | 178,00 mm | Rullan ympyrän halkaisija |
| B | 25,00 mm | leveys, toleranssi: 0 / -0,100 mm |
| B1 | 25,00 mm | leveys, toleranssi: 0 / -0,12 mm |
| rmin | 3,50 mm | min. reunan etäisyys |
| ds | 164,00 mm | Sisärenkaan liitäntämitta |
| Dh | 194,00 mm | Ulkorenkaan liitännän mitat |