Ristetty rullalaakeri RB12025-UU-C1-PE4
Tärkeimmät mitat RB12025-UU-C1-PE4
| Nimeäminen | Ulottuvuus | Huomautus |
|---|---|---|
| d | 120,00 mm | Akselin halkaisija, toleranssi: 0 / -0,008 mm |
| D | 180,00 mm | Ulkohalkaisija, toleranssi: 0 / -0,010 mm |
| dP | 148,70 mm | Rullan ympyrän halkaisija |
| B | 25,00 mm | leveys, toleranssi: 0 / -0,075 mm |
| B1 | 25,00 mm | leveys, toleranssi: 0 / -0,10 mm |
| rmin | 3,50 mm | min. reunan etäisyys |
| ds | 133,00 mm | Sisärenkaan liitäntämitta |
| Dh | 164,00 mm | Ulkorenkaan liitännän mitat |