Yoke -tyyppinen raiderulla IR: llä NATR17-PP-B
Tärkeimmät mitat NATR17-PP-B
| Nimeäminen | Ulottuvuus | Huomautus |
|---|---|---|
| d | 17,00 mm | Akselin halkaisija |
| d2 | 31,50 mm | |
| D | 40,00 mm | Ulkohalkaisija |
| B | 21,00 mm | leveys |
| C | 20,00 mm | |
| rmin. | 1,00 mm | min. reunan etäisyys |