Yoke -tyyppinen raiderulla IR: llä NATR35-PP-B
Tärkeimmät mitat NATR35-PP-B
| Nimeäminen | Ulottuvuus | Huomautus |
|---|---|---|
| d | 35,00 mm | Akselin halkaisija |
| d2 | 58,00 mm | |
| D | 72,00 mm | Ulkohalkaisija |
| B | 29,00 mm | leveys |
| C | 28,00 mm | |
| rmin. | 1,10 mm | min. reunan etäisyys |