Opěrný váleček s vnitřním kroužkem NATR17-PP-B
Hlavní rozměry pro NATR17-PP-B
| Označení | Dimenze | Poznámka |
|---|---|---|
| d | 17,00 mm | Průměr hřídele |
| d2 | 31,50 mm | Průměr dorazu přítlačné podložky |
| D | 40,00 mm | vnější průměr |
| B | 21,00 mm | šířka |
| C | 20,00 mm | šířka vnějšího kroužku |
| rmin. | 1,00 mm | min. vzdálenost od okraje |