Pallomerkki 249/850CA/W33
Tärkeimmät mitat 249/850CA/W33
| Nimeäminen | Ulottuvuus | Huomautus |
|---|---|---|
| d | 850,00 mm | Akselin halkaisija |
| D | 1.120,00 mm | Ulkohalkaisija |
| B | 272,00 mm | leveys |
| d2 | 940,00 mm | |
| D1 | 1.029,00 mm | |
| b | 22,30 mm | |
| da min. | 873,00 mm | |
| ra max. | 5,00 mm |