Pallomerkki 24140CA/W33
Tärkeimmät mitat 24140CA/W33
| Nimeäminen | Ulottuvuus | Huomautus |
|---|---|---|
| d | 200,00 mm | Akselin halkaisija |
| D | 340,00 mm | Ulkohalkaisija |
| B | 140,00 mm | leveys |
| d2 | 226,00 mm | |
| D1 | 284,00 mm | |
| b | 11,10 mm | |
| da min. | 214,00 mm | |
| ra max. | 2,50 mm |