Pallomerkki 232/710CAK/W33
Tärkeimmät mitat 232/710CAK/W33
| Nimeäminen | Ulottuvuus | Huomautus |
|---|---|---|
| d | 710,00 mm | Akselin halkaisija |
| D | 1.280,00 mm | Ulkohalkaisija |
| B | 450,00 mm | leveys |
| d2 | 875,00 mm | |
| D1 | 1.097,00 mm | |
| b | 22,30 mm | |
| da min. | 758,00 mm | |
| ra max. | 10,00 mm |