Pallomerkki 232/500CA/W33
Tärkeimmät mitat 232/500CA/W33
| Nimeäminen | Ulottuvuus | Huomautus |
|---|---|---|
| d | 500,00 mm | Akselin halkaisija |
| D | 920,00 mm | Ulkohalkaisija |
| B | 336,00 mm | leveys |
| d2 | 633,00 mm | |
| D1 | 779,00 mm | |
| b | 22,30 mm | |
| da min. | 532,00 mm | |
| ra max. | 6,00 mm |