Indvendig ring IR25X30X16-IS1
Hoveddimensioner til IR25X30X16-IS1
| Betegnelse | Dimension | Bemærkning |
|---|---|---|
| d | 25,00 mm | Aksel diameter |
| B | 16,00 mm | bredde |
| F | 30,00 mm | ydre diameter |
| rmin | 0,30 mm | min. kantafstand |