Zkřížené válečkové ložisko RB60040-U-C1-PE5
Hlavní rozměry pro RB60040-U-C1-PE5
| Označení | Dimenze | Poznámka |
|---|---|---|
| d | 600,00 mm | Průměr hřídele, tolerance: 0 / 0 mm |
| D | 700,00 mm | vnější průměr, tolerance: 0 / -0,035 mm |
| dP | 650,00 mm | Průměr roztečné kružnice válečku |
| B | 40,00 mm | šířka, tolerance: 0 / -0,150 mm |
| B1 | 40,00 mm | šířka, tolerance: 0 / -0,20 mm |
| rmin | 6,00 mm | min. vzdálenost od okraje |
| ds | 627,00 mm | Připojovací rozměr vnitřního kroužku |
| Dh | 673,00 mm | Připojovací rozměr vnějšího kroužku |