Zkřížené válečkové ložisko RB40035-U-C0-PE6
Hlavní rozměry pro RB40035-U-C0-PE6
| Označení | Dimenze | Poznámka |
|---|---|---|
| d | 400,00 mm | Průměr hřídele, tolerance: 0 / -0,030 mm |
| D | 480,00 mm | vnější průměr, tolerance: 0 / -0,033 mm |
| dP | 440,30 mm | Průměr roztečné kružnice válečku |
| B | 35,00 mm | šířka, tolerance: 0 / -0,150 mm |
| B1 | 35,00 mm | šířka, tolerance: 0 / -0,20 mm |
| rmin | 5,00 mm | min. vzdálenost od okraje |
| ds | 422,00 mm | Připojovací rozměr vnitřního kroužku |
| Dh | 459,00 mm | Připojovací rozměr vnějšího kroužku |