Zkřížené válečkové ložisko RB25040-C1-P2
Hlavní rozměry pro RB25040-C1-P2
| Označení | Dimenze | Poznámka |
|---|---|---|
| d | 250,00 mm | Průměr hřídele, tolerance: 0 / -0,030 mm |
| D | 355,00 mm | vnější průměr, tolerance: 0 / -0,040 mm |
| dP | 300,70 mm | Průměr roztečné kružnice válečku |
| B | 40,00 mm | šířka, tolerance: 0 / -0,100 mm |
| B1 | 40,00 mm | šířka, tolerance: 0 / -0,12 mm |
| rmin | 6,00 mm | min. vzdálenost od okraje |
| ds | 275,00 mm | Připojovací rozměr vnitřního kroužku |
| Dh | 326,00 mm | Připojovací rozměr vnějšího kroužku |