Zkřížené válečkové ložisko RB2008-U-C0-P6
Hlavní rozměry pro RB2008-U-C0-P6
| Označení | Dimenze | Poznámka |
|---|---|---|
| d | 20,00 mm | Průměr hřídele, tolerance: 0 / -0,010 mm |
| D | 36,00 mm | vnější průměr, tolerance: 0 / 0 mm |
| dP | 27,00 mm | Průměr roztečné kružnice válečku |
| B | 8,00 mm | šířka, tolerance: 0 / -0,075 mm |
| B1 | 8,00 mm | šířka, tolerance: 0 / -0,10 mm |
| rmin | 2,00 mm | min. vzdálenost od okraje |
| ds | 23,50 mm | Připojovací rozměr vnitřního kroužku |
| Dh | 30,50 mm | Připojovací rozměr vnějšího kroužku |