Zkřížené válečkové ložisko RB20030-U-C0-P0
Hlavní rozměry pro RB20030-U-C0-P0
| Označení | Dimenze | Poznámka |
|---|---|---|
| d | 200,00 mm | Průměr hřídele, tolerance: 0 / -0,030 mm |
| D | 280,00 mm | vnější průměr, tolerance: 0 / -0,035 mm |
| dP | 240,00 mm | Průměr roztečné kružnice válečku |
| B | 30,00 mm | šířka, tolerance: 0 / -0,100 mm |
| B1 | 30,00 mm | šířka, tolerance: 0 / -0,12 mm |
| rmin | 4,50 mm | min. vzdálenost od okraje |
| ds | 221,00 mm | Připojovací rozměr vnitřního kroužku |
| Dh | 258,00 mm | Připojovací rozměr vnějšího kroužku |