Zkřížené válečkové ložisko RB17020-C0-PE5
Hlavní rozměry pro RB17020-C0-PE5
| Označení | Dimenze | Poznámka |
|---|---|---|
| d | 170,00 mm | Průměr hřídele, tolerance: 0 / -0,013 mm |
| D | 220,00 mm | vnější průměr, tolerance: 0 / -0,015 mm |
| dP | 191,00 mm | Průměr roztečné kružnice válečku |
| B | 20,00 mm | šířka, tolerance: 0 / -0,100 mm |
| B1 | 20,00 mm | šířka, tolerance: 0 / -0,12 mm |
| rmin | 3,50 mm | min. vzdálenost od okraje |
| ds | 184,00 mm | Připojovací rozměr vnitřního kroužku |
| Dh | 198,00 mm | Připojovací rozměr vnějšího kroužku |