Zkřížené válečkové ložisko RB15013-C0-PE6
Hlavní rozměry pro RB15013-C0-PE6
| Označení | Dimenze | Poznámka |
|---|---|---|
| d | 150,00 mm | Průměr hřídele, tolerance: 0 / -0,018 mm |
| D | 180,00 mm | vnější průměr, tolerance: 0 / -0,020 mm |
| dP | 164,00 mm | Průměr roztečné kružnice válečku |
| B | 13,00 mm | šířka, tolerance: 0 / -0,100 mm |
| B1 | 13,00 mm | šířka, tolerance: 0 / -0,12 mm |
| rmin | 2,50 mm | min. vzdálenost od okraje |
| ds | 157,00 mm | Připojovací rozměr vnitřního kroužku |
| Dh | 172,00 mm | Připojovací rozměr vnějšího kroužku |