Zkřížené válečkové ložisko RB12025-C0-PE2
Hlavní rozměry pro RB12025-C0-PE2
| Označení | Dimenze | Poznámka |
|---|---|---|
| d | 120,00 mm | Průměr hřídele, tolerance: 0 / -0,008 mm |
| D | 180,00 mm | vnější průměr, tolerance: 0 / -0,010 mm |
| dP | 148,70 mm | Průměr roztečné kružnice válečku |
| B | 25,00 mm | šířka, tolerance: 0 / -0,075 mm |
| B1 | 25,00 mm | šířka, tolerance: 0 / -0,10 mm |
| rmin | 3,50 mm | min. vzdálenost od okraje |
| ds | 133,00 mm | Připojovací rozměr vnitřního kroužku |
| Dh | 164,00 mm | Připojovací rozměr vnějšího kroužku |