Zkřížené válečkové ložisko RB10016-U-C0-P4
Hlavní rozměry pro RB10016-U-C0-P4
| Označení | Dimenze | Poznámka |
|---|---|---|
| d | 100,00 mm | Průměr hřídele, tolerance: 0 / -0,020 mm |
| D | 140,00 mm | vnější průměr, tolerance: 0 / -0,018 mm |
| dP | 119,30 mm | Průměr roztečné kružnice válečku |
| B | 16,00 mm | šířka, tolerance: 0 / -0,075 mm |
| B1 | 16,00 mm | šířka, tolerance: 0 / -0,10 mm |
| rmin | 3,50 mm | min. vzdálenost od okraje |
| ds | 109,00 mm | Připojovací rozměr vnitřního kroužku |
| Dh | 129,00 mm | Připojovací rozměr vnějšího kroužku |