Zkřížené válečkové ložisko RA20013C-C0-P0
Hlavní rozměry pro RA20013C-C0-P0
| Označení | Dimenze | Poznámka |
|---|---|---|
| d | 200,00 mm | Průměr hřídele, tolerance: 0 / -0,030 mm |
| D | 226,00 mm | vnější průměr, tolerance: 0 / -0,030 mm |
| dP | 212,00 mm | Průměr roztečné kružnice válečku |
| B | 13,00 mm | šířka, tolerance: 0 / -0,120 mm |
| B1 | 13,00 mm | šířka, tolerance: 0 / -0,12 mm |
| d1 | 2,00 mm | mazací otvor |
| rmin | 0,80 mm | min. vzdálenost od okraje |
| ds | 205,00 mm | Připojovací rozměr vnitřního kroužku |
| Dh | 219,00 mm | Připojovací rozměr vnějšího kroužku |