Zkřížené válečkové ložisko RA18013-C0-P5
Hlavní rozměry pro RA18013-C0-P5
| Označení | Dimenze | Poznámka |
|---|---|---|
| d | 180,00 mm | Průměr hřídele, tolerance: 0 / -0,030 mm |
| D | 206,00 mm | vnější průměr, tolerance: 0 / -0,030 mm |
| dP | 192,00 mm | Průměr roztečné kružnice válečku |
| B | 13,00 mm | šířka, tolerance: 0 / -0,120 mm |
| B1 | 13,00 mm | šířka, tolerance: 0 / -0,12 mm |
| a | 2,50 mm | |
| b | 1,60 mm | |
| rmin | 0,80 mm | min. vzdálenost od okraje |
| ds | 185,00 mm | Připojovací rozměr vnitřního kroužku |
| Dh | 199,00 mm | Připojovací rozměr vnějšího kroužku |