Zkřížené válečkové ložisko RA17013-C1-PE2
Hlavní rozměry pro RA17013-C1-PE2
| Označení | Dimenze | Poznámka |
|---|---|---|
| d | 170,00 mm | Průměr hřídele, tolerance: 0 / 0 mm |
| D | 196,00 mm | vnější průměr, tolerance: 0 / -0,011 mm |
| dP | 182,00 mm | Průměr roztečné kružnice válečku |
| B | 13,00 mm | šířka, tolerance: 0 / -0,120 mm |
| B1 | 13,00 mm | šířka, tolerance: 0 / -0,12 mm |
| a | 2,50 mm | |
| b | 1,60 mm | |
| rmin | 0,80 mm | min. vzdálenost od okraje |
| ds | 175,00 mm | Připojovací rozměr vnitřního kroužku |
| Dh | 189,00 mm | Připojovací rozměr vnějšího kroužku |