Zkřížené válečkové ložisko RA16013C-C1-PE2
Hlavní rozměry pro RA16013C-C1-PE2
| Označení | Dimenze | Poznámka |
|---|---|---|
| d | 160,00 mm | Průměr hřídele, tolerance: 0 / 0 mm |
| D | 186,00 mm | vnější průměr, tolerance: 0 / -0,011 mm |
| dP | 172,00 mm | Průměr roztečné kružnice válečku |
| B | 13,00 mm | šířka, tolerance: 0 / -0,120 mm |
| B1 | 13,00 mm | šířka, tolerance: 0 / -0,12 mm |
| d1 | 2,00 mm | mazací otvor |
| rmin | 0,80 mm | min. vzdálenost od okraje |
| ds | 165,00 mm | Připojovací rozměr vnitřního kroužku |
| Dh | 179,00 mm | Připojovací rozměr vnějšího kroužku |