Zkřížené válečkové ložisko RA15008-U-C1-USP
Hlavní rozměry pro RA15008-U-C1-USP
| Označení | Dimenze | Poznámka |
|---|---|---|
| d | 150,00 mm | Průměr hřídele, tolerance: 0 / 0 mm |
| D | 166,00 mm | vnější průměr, tolerance: 0 / 0 mm |
| dP | 157,00 mm | Průměr roztečné kružnice válečku |
| B | 8,00 mm | šířka, tolerance: 0 / -0,120 mm |
| B1 | 8,00 mm | šířka, tolerance: 0 / -0,12 mm |
| a | 2,00 mm | |
| b | 0,80 mm | |
| rmin | 0,50 mm | min. vzdálenost od okraje |
| ds | 153,50 mm | Připojovací rozměr vnitřního kroužku |
| Dh | 160,50 mm | Připojovací rozměr vnějšího kroužku |