Zkřížené válečkové ložisko RA14008C-U-C1-P4
Hlavní rozměry pro RA14008C-U-C1-P4
| Označení | Dimenze | Poznámka |
|---|---|---|
| d | 140,00 mm | Průměr hřídele, tolerance: 0 / -0,020 mm |
| D | 156,00 mm | vnější průměr, tolerance: 0 / -0,025 mm |
| dP | 147,00 mm | Průměr roztečné kružnice válečku |
| B | 8,00 mm | šířka, tolerance: 0 / -0,120 mm |
| B1 | 8,00 mm | šířka, tolerance: 0 / -0,12 mm |
| d1 | 1,50 mm | mazací otvor |
| rmin | 0,50 mm | min. vzdálenost od okraje |
| ds | 143,50 mm | Připojovací rozměr vnitřního kroužku |
| Dh | 150,50 mm | Připojovací rozměr vnějšího kroužku |