Zkřížené válečkové ložisko RA14008-C0-PE6
Hlavní rozměry pro RA14008-C0-PE6
| Označení | Dimenze | Poznámka |
|---|---|---|
| d | 140,00 mm | Průměr hřídele, tolerance: 0 / -0,015 mm |
| D | 156,00 mm | vnější průměr, tolerance: 0 / -0,018 mm |
| dP | 147,00 mm | Průměr roztečné kružnice válečku |
| B | 8,00 mm | šířka, tolerance: 0 / -0,120 mm |
| B1 | 8,00 mm | šířka, tolerance: 0 / -0,12 mm |
| a | 2,00 mm | |
| b | 0,80 mm | |
| rmin | 0,50 mm | min. vzdálenost od okraje |
| ds | 143,50 mm | Připojovací rozměr vnitřního kroužku |
| Dh | 150,50 mm | Připojovací rozměr vnějšího kroužku |