Zkřížené válečkové ložisko RA11008C-U-CC0-PE2
Hlavní rozměry pro RA11008C-U-CC0-PE2
| Označení | Dimenze | Poznámka |
|---|---|---|
| d | 110,00 mm | Průměr hřídele, tolerance: 0 / 0 mm |
| D | 126,00 mm | vnější průměr, tolerance: 0 / -0,009 mm |
| dP | 117,00 mm | Průměr roztečné kružnice válečku |
| B | 8,00 mm | šířka, tolerance: 0 / -0,120 mm |
| B1 | 8,00 mm | šířka, tolerance: 0 / -0,12 mm |
| d1 | 1,50 mm | mazací otvor |
| rmin | 0,50 mm | min. vzdálenost od okraje |
| ds | 113,50 mm | Připojovací rozměr vnitřního kroužku |
| Dh | 120,50 mm | Připojovací rozměr vnějšího kroužku |