Axiális ferde hatásvonalú golyóscsapágy ZKLDF200 kétoldalú színészi játék
Fő dimenziók ZKLDF200
| Kijelölés | Dimenzió | Megjegyzés |
|---|---|---|
| d | 200,00 mm | Tengely átmérője |
| D | 300,00 mm | külső átmérő |
| D1 | 274,00 mm | |
| D2 | 243,00 mm | |
| D3 | 271,00 mm | |
| H | 45,00 mm | |
| H1 | 30,00 mm | |
| HM | 243,00 mm | |
| J | 215,00 mm | |
| J1 | 285,00 mm | |
| d1 | 7,00 mm | Furatátmérő a belső gyűrűn |
| d2 | 11,00 mm | Süllyesztett fej átmérője |
| a | 6,20 mm | Süllyesztett furatmélység |
| ni | 46 | Lyukak száma a belső gyűrűn |
| d3 | 7,00 mm | Külső gyűrű furatátmérője |
| na | 45 | Lyukak száma a külső gyűrűn |
| n * t | 48X7.5° | Rögzítőcsavarokkal vagy kioldómenettel történő felosztás |
| G | M8 | Lehúzás menetes (3x) |
Teljesítmény adatai ZKLDF200
|---|---|---|
| MA | 14,00 Nm | Meghúzási nyomatékú csavarok |