Нержавіючий тип ярмо типу трек ролика з ір СНAТР30-УГ (SNATR30-UG)
| Призначення | Вимір | Зауваження |
|---|---|---|
| d | 30,00 mm | діаметр валу |
| d2 | 51,00 mm | |
| D | 62,00 mm | зовнішній діаметр |
| B | 29,00 mm | ширина |
| C | 28,00 mm | |
| rmin. | 1,00 mm | хв. крайова відстань |