Опорні ролики шипового типу NUKRE80-RR
Основні розміри для NUKRE80-RR
| Призначення | Вимір | Зауваження |
|---|---|---|
| D | 80,00 mm | зовнішній діаметр, Опорний каток |
| d | 35,00 mm | діаметр роликової шпильки / шпильки |
| B | 100,00 mm | Ширина шпильки |
| C | 35,00 mm | Ширина зовнішнього кільця |
| C1 | 1,00 mm | осьова шайба звису |