Рулик треку типу ярмо з ІР НAТР17-УГ (NATR17-UG)
| Призначення | Вимір | Зауваження |
|---|---|---|
| d | 17,00 mm | діаметр валу |
| d2 | 31,50 mm | |
| D | 40,00 mm | зовнішній діаметр |
| B | 21,00 mm | ширина |
| C | 20,00 mm | |
| rmin. | 1,00 mm | хв. крайова відстань |