Рулик треку типу ярмо з ІР НAТР15-УГ (NATR15-UG)
| Призначення | Вимір | Зауваження |
|---|---|---|
| d | 15,00 mm | діаметр валу |
| d2 | 27,60 mm | |
| D | 35,00 mm | зовнішній діаметр |
| B | 19,00 mm | ширина |
| C | 18,00 mm | |
| rmin. | 0,60 mm | хв. крайова відстань |